Baoji Herbest Bio-Tech Co., Ltd zobowiązała się do dostarczania rzadkich fitochemikaliów i pochodnych o wysokiej jakości do celów badawczo-rozwojowych, specjalizujących się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych w zakresie oczyszczania i oczyszczania składników farmaceutycznych o wysokiej czystości i przekształciła się w firmę high-tech integrującą badania , produkcja i usługi w zakresie wysokowydajnego oddzielania i oczyszczania naturalnego składnika farmaceutycznego i substancji referencyjnej tradycyjnej medycyny chińskiej.

Herbest


Herbest ustanowił szereg laboratoriów do oddzielania i oczyszczania naturalnych produktów, takich jak saponiny, flawonoidy i alkaloidy, ukierunkowanych na cechy struktury głównego składnika aktywnego tradycyjnej medycyny chińskiej i naturalnych ziół. Nasze Off-the shelf Components Liberary Collection ponad 3000 wysokiej jakości naturalnych produktów izolowanych z ziół. Czystość Minimum 90%; Średnia powyżej 98%, która jest powszechnie stosowana w ocenie jakości chińskiej medycyny ziołowej, analiza zawartości ekstraktu, aktywność biologiczna w badaniach, wybór nowych związków leków oraz suplementów diety lub żywności itp.


Büchi Sepacore MPLC system500LReflux Extraction Concentrator


Specjalizacja pomaga nam usprawnić proces badawczo-rozwojowy i zwiększyć jego niezawodność, a także umożliwić szybkie oddzielenie i oczyszczenie składnika farmaceutycznego o wysokiej czystości, od poziomu mg do poziomu kg. Od pierwszego dnia założenia Herbest ma Dążyliśmy do tego, aby platforma technologiczna oddzielania i oczyszczania składników farmaceutycznych stała się silniejsza i bliższa doskonałości, a także by stała się największym dostawcą R&D w Chinach aktywnych składników chińskich ziół i substancji referencyjnej.


Agilent ISQ EC Mass SpectrometerDSC_0084

HERBEST Urządzenia badawcze:

Agilent 400 MHz spektrometry NMR

Spektrometr masowy Agilent ISQ EC

Spektrometry masowe ThermoFISHER ISQ EC ze spektrometrem masowym

System HPLC Waters 255,2555, system Büchi Sepacore MPLC i system HPLC Agilent 1200. Przemysłowa kolumna dynamicznej kompresji osiowej 200 DAC

500LReflux Extraction Concentrator

Waters ACQUITY UPLC Klasa I 2695,2996, Agilent GC7890B ……


Agilent 1200 series HPLC system


© Baoji Herbest Bio-Tech Co., Ltd